AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
30-04-2018 00:00:00

Atakum ve İlkadım İlçelerinin Danışma Toplantıları gerçekleştirildi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ve İl Başkanı Hakan Karaduman’ın katılımlarıyla Atakum ve İlkadım İlçelerinin Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

Karaaslan burada yaptığı konuşmada, “Teşkilatlarımız yenilendi tazelendi, tecrübeyle tazeliğin bir araya geldiği yeni ekipler oluştu. AK Parti, ekip ruhunu dorukta yaşayan bir siyasi harekettir. AK Parti, hiç kimsenin tek başına değil; herkesin birlikteliğinden güç alarak başarıyı yakalayan bir partidir. Örnek birliğiyle teşkilatımız adeta bir omurga gibidir. Bütün yapı, hareket kabiliyetimiz bu omurganın sağlamlığında gizli. Birbirimize bir zincirin halkaları gibi bağlıyız. Bu zincirin halkaları arasında hiyerarşik bağların bir anlamı yoktur, her bir halka diğerine bağlılığıyla anlamlı, o ölçüde değerlidir. En küçük bir gevşeme, kopma durumunda artık o zincir, zincir olmaktan çıkar. Bizi bir arada tutan, Sayın Cumhurbaşkanımız’ın liderliğinde güçlü Türkiye iddiamızdır. Bugün AK Parti çatısı altında yaptığımız siyasetle ülkemizin bugününü olduğu gibi yarınını da güvenceye alarak, nesillerimize daha müreffeh bir ülke bırakmanın gayreti içerisindeyiz. Siyasetimiz, geçmişimizden aldığımız emanete gözümüz gibi bakarak o emaneti geleceğe taşıma siyasetidir..” diye konuştu.

“Seferberlik Anlayışıyla Hareket Etme Mecburiyetindeyiz”

“24 Haziran, Türkiye için çok önemli bir dönüm noktası.” diyen Karaaslan, “24 Haziran’ı anlamak için 16 Nisan’a; 16 Nisan’ı anlamak için ise 15 Temmuz’a gitmek gerekir. 15 Temmuz’u anlamak için ise çok daha geçmişe…Yasal yollarla bu ülkede asla söz sahibi olamayacağını bilenler bütün illegal yolları denemekte. Ama biz bunlara fırsat vermeyeceğiz. Daha önce girdiğimiz tüm seçimlerde olduğu gibi 24 Haziran’da da büyük bir başarı elde edeceğimize inancım tamdır. Çünkü biz, milletin içinden çıkmış bir partiyiz. Biz yedi bölgede aynı dili konuşabilen bir partiyiz. Ay yıldızlı şanlı bayrağımızı yedi bölgede dalgalandırmanın onurunu yaşayan bir partiyiz. Biz bir seçim yaptık. ‘Ülkemiz bu yönetim şekliyle daha fazla yönetilemez. Bu sistem bizi bağlamakta ve hareket kabiliyetimizi azaltmakta’ dedik. Milletimize sorduk, yetkiyi aldık. Seçimlerin normal süresine bir buçuk yıl vardı, kişisel hesaplarımız olsaydı, şahsi menfaatlerimiz doğrultusunda hareket etseydik bir buçuk yıl önce bu düzenlemeye imzamızı atar mıydık? Aslolan bu ülke, bu millet ve bu bayrak. Ötesi yok. Bu dönem içerisinde bir seferberlik anlayışıyla hareket etme mecburiyetimiz var. Şimdi ülkemiz için her şeyimizi geride bırakıp çok çalışma vakti.” diye konuştu.

Toplantılarda parti teşkilatına seslenen İl Başkanı Karaduman, seçimleri her zaman büyük ve güçlü Türkiye için yeni bir enerji depolama fırsatı olarak gördüklerini belirterek, “Her seçim önemlidir ama bu seçimin ayrı bir önemi var. Çünkü 24 Haziran’dan sonraki dönemde bir başka Türkiye inşa edilecek ve biz bu inşa sürecine talibiz. Bunun için çalışıyoruz ve çalışmalarımız neticesinde yüksek bir oy alacağımıza dair inancım tam. Burada
siz teşkilatlardan isteğimiz aktif bir çalışma gerçekleştirmeniz, gayret göstermeniz, sıkılmadık el, çalınmadık kapı ve alınmamış bir gönül bırakmamanız” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.